O MNĚ

MÁ CESTA K HOMEOPATII

 

Jmenuji se Marcela Garncarzová. Vždy bylo mým zájmem a především smysluplným cílem pomáhat ostatním a tak jsem se po maturitě rozhodla pro studium na Vyšší zdravotnické škole.

Mimo toto vzdělání a praxi v nemocnici, jsem se zajímala o psychologii a  různé alternativní metody léčby. Stále více jsem se přesvědčovala o tom, jak je důležité zaměřit se na příčiny různých potíží a nalézat možná řešení, která vedou k uzdravení. Postupem času jsem se dostala ke klasické homeopatii, která to všechno spojila dohromady. Tak jsem započala cestu, která mě naplňuje nadšením, radostí a hlubokým zájmem již 12. rokem...

Ve své praxi už nějaký čas používám také Bachovu květovou terapii, která vhodně doplňuje homeopatickou léčbu.

 

Homeopatické vzdělání:

* 3-leté studium ukončené závěrečnou zkouškou na Homeopatické akademii v Praze.

 

* 3 roky praktický klinický výcvik (supervize) vedený Petrem Zachariášem - homeopatem s letitou praxí, který také organizuje homeopatické vzdělávání.

 

* 2-letý postgraduální výcvik ukončený závěrečnou zkouškou , který vedl Dr. S.K. Banerjea -  ředitel Allen College of      Homeopathy ve  Velké Británii a mezinárodně uznávaný homeopat patřící do čtvrté generace slavné homeopatické rodiny.

 

* Jednoletý postgraduální kurz "Materia medica pro pokročilé", ukončený závěrečnou zkouškou na Prague College of Clasical Homeopathy vedený Petrem Zachariášem.

 

Své znalosti však dále rozvíjím, ať už praxí, kde pokračuji svou vlastní cestou, tak na přednáškách a seminářích našich předních a především zahraničních homeopatů s mnohaletou praxí.

 

 

Nabízím pomoc při řešení akutních i chronických, tělesných či psychických potíží na základě celostního individuálního přístupu metodou poradenství klasické (konstituční) i akutní homeopatie.

 

Pokud máte o homeopatickou léčbu zájem, ráda Vám budu průvodcem  na této cestě za zdravím .